Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's the best cream ever. My husband loves it and it really works. I will buy more
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Price: 41kr
| Material | Acrylic |
| Power Supply | None |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Patches |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 4 cm |
| SKU | sb2410182712212273 |
Author: M***a
Date:
Review: it's the best cream ever. My husband loves it and it really works. I will buy more
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Author: L***a
Date:
Review: excellent herbal gel. helps a lot
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Author: M***3
Date:
Review: Amazing product works the first time, will definitely order again.
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Author: e***n
Date:
Review: Arrived on time and in good condition
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.